Wëllkomm op eiser Websait


Eisen Shop ass weider fir all Bestellungen vun Uniformen an esou weider via Mail ze erreechen op shop.prdudelange@gmail.com .Bezuelen op eisen CCPL LU48 1111 0136 9013 0000, Dir kritt Är Commanden Heem bruecht.


Gudden Moien.
Bass Du interesséiert um Scoutissem ?
Dann zeck net a mell Dech bei eis !

Komm einfach emol laanscht kucken,
wat mär esou ënnerhuelen.

Du fënns eis an eisem Home op 70,rue des Genêts
(zou  Diddeleng bei der Fondation Kräitzbierg
d`Strooss erop vun der Zouftgener-Strooss aus).

Soss kanns Du och uruffen op der Nummer
+352 52 26 86 (Telefon & Répondeur), en
Fax op d`Nummer + 352 26 52 25 26 oder
eng Mail op info@lespeauxrouges.lu schécken
oder och eis am Menü”Kontakt”, direkt e Mail schreiwen.

Eis Post-Adress ass:
Scouten/Guiden
“LES PEAUX-ROUGES”
Postkëscht 190
L-3402 DIDDELENG

Eis Home-Adress ass:
HOME ” UM ROUDEBIERG ” 70, RUE DES GENÊTS  L-3482 DIDDELENG

Les Peaux Rouges sur Facebook

Read More

Cheféquipe

CHEFÉQUIPE 2023 ÉQUIPE DES CHEFTAINES ET CHEFS

CHEFS PRINCIPAUX – LEADTEAM

BIEWERS Tamara – chef de groupe

SILVESTRI Gilles – chef de groupe adjoint

 BEAVERS – CASTORS

BOLOGNA Nadia – chef de colonie

CARDOSO Maya – chef de colonie

SCHUBERT Timea – chef de colonie adjointe

LIONTI Lucie – chef de colonie adjointe

SORCINELLI Giosiana – chef de colonie adjointe

KLEIN Kylian – chef de colonie adjoint

WËLLEFCHER – LOUVETEAUX

MARTINS Luca – chef de meute

DRAUDEN Conny – chef de meute

DA SILVA David – chef de meute adjoint

MÜLLER Laurent – chef de meute adjoint

VONCKEN Michèle – chef de meute adjointe

MAURER Lilith – chef de meute adjointe

SCOUTEN / GUIDEN- SCOUTS / GUIDES

TIBURZI Patricia – chef de troupe

GASIAUX Hadrien – chef de troupe adjoint

ANDRADE Nora – chef de troupe adjointe

TABENI Elena – chef de troupe adjointe

EXPLORERS

SILVESTRI Gilles – Responsable Unité Explorers

BECKER Philippe – Responsable Unité Explorers adjoint

TABENI Christophe – Responsabilité Unité Explorers adjoint

NETGEN Ricky – Responsable Unité Explorers adjoint

POLA Lilly – Responsable Unité Explorers adjoint

ZIEWERS Zack – Responsable Unité adjoint


ROVER – ROUTIERS & TEMBO

MARTINS Mara – chef de clan

BIEWERS Tamara – chef de clan adjointe

CHEROKEES
SCHUBERT Guy & K-Team 

Read More

Comité

Conseil d’Administration de l’A.S.B.L.   

SCHUBERT Guy, Président
VALDAGNO Patrick, Vice-Président
REISDORF Joël, Vice-Président
KERSCHEN Carine, Secrétaire
VENTURINI Gilles, Trésorier
SPANIER-GOEDERT Nathalie, Trésorière adjointe

BIEWERS Tamara, Chef de Groupe
FAY Paul, Membre
GOETZINGER Claudio, Membre
KERSCHEN Manon, Membre
KLEIN-HOESDORFF Chantal, Membre
MAURER Thom, Member

MEDINGER Tom, Membre
SCHNEIDER Alexandra, Membre

SILVESTRI Gilles, Chef de Groupe adjoint
STENZEL Sabine, Membre

TASSO Patrizio, Membre
THEVES Milly, Membre
TURMES Manuel, Membre
WINCKEL Thierry, Membre

Links

GEMENG Dudelange

FNEL Luxembourg 




WELTSCOUTEN

Together 2014 centenary scouts camp Luxembourg teaser


www.youtube.com/watch

FNEL – together 2014


www.youtube.com/watch

Read More

Kontakt

    Captcha 7 + 8

    Read More